Ev ilaçlama

Ev ilaçlama

Ev İlaçlama Firmaları 

Eskişehir ev ilaçlama işlemlerini haşere kontrol firmaları üzerinden yürütmekte olan illerimizden biri olarak bilinir. Ev ve yaşam şartlarına uygun olan tüm alanlarda ilaçlama firmaları bulunur. Aile bireyleri panik veya korkunun dışında sağlık açısından’da ev ilaçlama şirketleri ile irtibat kurar. Kurulan irtibat neticesinde haşere veya kemirgen problemi artık firmaya ait bir sorun olarak ele alınır. Firma tarafından ev ilaçlama Eskişehir ilinde tüm mahalle ve sokaklarda ulaşarak kesin sonuç kampanyası adı altında işleme tabi olmalıdır. Ev ilaçlama şirketleri insan yaşam alanı olan evlerinizi titiz bir çalışma ile netice alabilecek bir sistem anlayışı içinde hizmet sunmaktadır. Çok çeşitli böcek ilaçlama talepleri ile ilgili şikayet alınmaktadır.

 1. Hamam böceği 
 2. Pire
 3. Fare ( kemirgen) 
 4. Akar (toz böceği, mite) 
 5. Tahta kurusu 
 6. Çıyan 
 7. Akrep 
 8. Bit
 9. Güve
 10. Kara sinek 
 11. Sivri sinek 
 12. Vb. 

Adını saymaya gerek duyulmayan bir çok tür ev ve yaşam alanlarında karşımıza çıkmaktadır. 

EV İLAÇLAMA NASIL YAPILIR 

Ev ilaçlama sabit bir teori ile yapılarak sonuç alınacak bir iş kolu değildir. Alan ve alandaki problem haşere türü ve yoğunluğuna dayalı bir çalışma gerektirir. Sıvı püskürtme ve yemleme teknikleri genel ilaçlama uygulamaları olsa dahi hangi noktaya hangi biyosidal ürünün uygulanacağı profesyonel ekip arkadaşları tarafından alanda karar verilmesi daha doğru bir çalışma şeklidir. Ulv (dumanlama), pulverize, yemleme gibi bir çok şekilde uygulama yapılması gerekebilir. Kesin çözüme dayalı süreç bu gibi detayları iyi algılama ve uygulama sayesinde gerçekleşir. Aksi takdirde verilen maddi ücret heba olabilir. Bu gibi sorunlar ile ilgili problem yaşamamak için öncelikle irtibat kurulan firmaya verilebilen en net bilgilerin aktarılması gerekir. Evin detayları önemli bir ip ucu olduğu için şu gibi bilgileri net vermenizde fayda vardır.

 1. Yarık ve çatlak 
 2. Dışa açılan kapı ve pencere 
 3. Eşya düzeni
 4. İçe aktivasyon şartları 
 5. Vb

Ev ilaçlama işlemlerin’de önemli detaylar olarak bilinmesi gerekir.

EV İLAÇLAMA İŞLEMLERİNDE DİKKAT 

 1. Sağlık Bakanlığı onayı ve ruhsat belgesi olan firma ile çalışın. 
 2. Ziraat Mühendisleri çalışma ekibi veya biyosidal ürün uygulaya bilir belgeli personellerden hizmet alın. 
 3. Kullanılan insektisit ürünün şartlara uygun olarak kullanıldığına özen gösterin. 
 4. Uzman ve tecrübeli kadrosu bulunan firma tercih edin. 
 5. Uygulamacı arkadaşlarımızın direktiflerine harfiyen uyun. 
 6. Olası bir sağlık sorunu karşısında en yakın sağlık kurumuna baş vurun. 

ANTİ DEZENFEKTE HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ 

Problemli tüm haşere ilaçlama veya kemirgen vede sürüngen ilaçlama hizmetlerinizi garantili ve kesin çözüm odaklı çalışmaları ile yürüten bir firmadır. Kesin çözüm ile tanışmak ister iseniz bizimle iletişim kurunuz. 

6 ay garantili uygulamalar ile fark yaratmaktayız.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.