Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Eskişehir Fabrika İlaçlama Firması

Endüstriyel İlaçlama ve Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama veya endüstriyel ilaçlama uygulamalarında neden bizi seçmeniz gerektiği konusunu bir kaç önemli ve güven veren kampanyalarımızla anlatabiliriz.

  1. Yapılan uygulama öncesi alanın keşfini gerçekleştirerek gerekli olan uygulamaya karar vermekteyiz.
  2. Çalışma prensibimiz olarak belirlediğimiz ana madde ise kesin çözüm odaklı çalışmalar ile müşteri memnuniyetidir.
  3. Periyodik bir hizmet alınan yerlerde aynı ay içerisinde ikinci bir uygulama talep edildiği taktirde fatura kesmek gibi bir alışkanlığımız yoktur. Ücretsiz olarak hizmet veririz.
  4. Anlık bir çalışma ise mutlak suretle 6 ay hiç bir canlının barınamayacağını garanti ederiz.
  5. Uzman ekibimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile 7/24 hizmet sağlamaktayız.
  6. Sağlık Bakanlığı onaylı nadir firmalardan birisi olarak işinizi, sağlığınızı vede paranızı dikkate alarak hizmet almanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirmekteyiz.
  7. Her türlü sorularınıza cevap vererek konuyla ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayarak bizi tercih etmemeniz durumda ise bilgili olarak bir başka firma tarafından aldatılmanızı önlemekteyiz.

İnsanların toplu olarak yaşadıkları yaşam alanlarının temizliğe ve hijyene çok daha fazla ihtiyacı bulunmaktadır. Bu alanlar hastalıkların yayılması konusunda oldukça uygun yerlerdir. Fabrika ilaçlama şirketleri, fabrika gibi iş alanlarında iş yerlerinde bulunabilecek fare gibi kemirgenler, bit, pire, hamam böceği gibi hayvanların ortadan kaldırılması veya uzaklaştırılması bu ortamların daha sağlıklı olmasına yardım edecektir. Bunun için devreye endüstriyel İlaçlama işlemi girmektedir. Bu işlem sırasında alınan tedbirler ve yapılan işlem ile fabrikalar, iş yerleri artık daha güven çalışma alanları olarak görülmektedir. Eskişehir fabrika ilaçlama firmaları bunun bilincinde olarak hizmet sağlamaktadır. Avrupa yakası fabrika ilaçlama ile Anadolu yakası fabrika ilaçlama işlemleri aynı kalite ve zamanlama ile yapılmaktadır.

Fabrika ve Endüstriyel İlaçlamalarda Önemli Hususlar

Endüstriyel ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gereken bazı işlemler söz konusudur. Bunlar şu şekilde sıralana bilmektedir:

· İlaçlama yapılacak mekanda var olduğu düşünülen hayvan üzerinde etkili olacak bir ilaçlama yolu denemelidir.

· İlaçlamanın yapılacağı dönemde iş yerinin boş olması mecburiyeti olmadığının bilincinde olunması gerekmektedir.

· İlaçlama sırasında ilgili haşerat ile ilgili bilgi sahibi olunmalı ve bu hayvanı ortamdan uzaklaştıracak yöntemler kullanılmalıdır.

· İş yerleri bazen çok kalabalık olabilmektedir. Bu kalabalık ortamlarda her türlü mikrobun ve hastalığın yayılmasını önlemek amacıyla böcek ilaçlama işlemi yapılmalıdır.

· Bu ortamlarda düzenli olarak yılın belli dönemlerinde tedbir amaçlı ilaçlama yapılmalıdır.

· Tedbir amaçlı önceden yapılan ilaçlamalar sonradan yapılacak ilaçlamalardan daha cazip fiyatlara yapılmaktadır.

Profesyonel Ekip İle Böcek İlaçlama Hizmeti

Fabrika ilaçlama sırasında konusunda oldukça kaliteli olan ekibimiz her türlü hizmetleri sunmuş bulunmaktadır. Bu ilaçlamalar kısa sürede içinde yapılmış olsa da oldukça etkilidir. Müşteri memnuniyeti konusunda yapılan hizmetlerin incelenmesi hizmetlerimizin başarısı hakkında bilgi verilerek profesyonel bir ekip ile çalışmanın rahatlığı yaşayabilirsiniz. Böcek ilaçlama iş kolunda uzman kadro bir çok artı ile müşterilerimize dönüş yapmak anlamına gelmektedir. Biyosidal ürün bilgili ellerde sağlık dağıtmaya devam ederken, bilgisiz ellerde zehir saçtığını bilmek gerekir. Anti Dezenfekte ile kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza getirerek sizleri bu dertten kurtarmak adına her çalışmayı uygulamaktayız.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.