Fırın ilaçlama

Fırın ilaçlama

Eskişehir Fırın İlaçlama Hizmetleri

Eskişehir fırın ilaçlama hizmetlerimiz garantili ve kesin çözüm prensibi ile birlikte yürütülen bir iş kolumuzdur. Fırın ilaçlama uygulamaları firmamız tarafından periyodik ziyaret veya anlık ihtiyaç halinde hizmet vermektedir. Fırın ilaçlama tecrübe, bilgi birikimi vede profesyonel kadro istemektedir. Aksi taktirde sonuç alınamaz bir hale gelebilmektedir. Böcek ilaçlama kalite ile orantılı olmasının yanında uzmanlar tarafından yapılması Bakanlık kararı olarak alınmıştır.

 

FIRIN İLAÇLAMA 

Fırın ilaçlama firmaları aktif bir çalışma sistemi ile gıda alanlarında hizmet veren ve verimli bir şekilde talep gidermektedir. Eskişehir fırın ilaçlama alanında çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Fırın insanların ekmek, simit vb tüm hamur ürünlerini ve gıda maddelerini üretmek amacıyla kurulan işletme olarak bilinir. Bu gibi işlemler periyodik bakım çerçevesinde hizmet talep etmekte ve Sağlık Bakanlığına tarafından zorunlu tutulan alanlarıdır. Kemirgen ve hamam böceği fırın ilaçlama uygulamalarında karşılaşılan en yaygın haşere ve zararlı türleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Düzenli kontrollerimiz sayesinde insan sağlığını tehdit eden bu türlerden kesinlikle arınmış bir alan sunmakta olan bir firmayız. Sürekli aktif olarak çalışma sağlayan fırınlar sıcak ve tüketilecek çok fazla ürün olmasından dolayı böcek türlerinin rağbeti gayet normal karşılanan bir durumdur.

FIRIN İLAÇLAMA NASIL YAPILMALI

Eskişehir fırın ilaçlama işlemi keşif, analiz ve tecrübe ile birlikte yapıldığı takdirde sonuç verebilen işlem olarak bilinmesi gerekir. Fare istasyonları veya kapanları ile sıvı kokusuz uygulama eşliğinde jel yemleme tekniklerini birbirini destekleyen uzman ve profesyonel bir çalışma gerektirir. Nasıl ve nereye hangi dozda uygulanması gerektiği ise uygulayıcı arkadaş ve ziraat mühendisleri tarafından karar verilmelidir. Bir çok üretim firması gelişi güzel uygulamalar ile muzdarip olmaktan kurtulamamış durumda olduğunu biliyormuydunuz. Sorunu çözüme kavuşturamama problemi ile karşı karşıya kalmayı tercih etmiyor isek alanında profesyonel bir firma ile çalışmalısınız. 

FIRIN İLAÇLAMA NEDEN ÖNEM ARZ EDER

Böcek ilaçlama Sağlık Bakanlığı tarafından bu gibi işletmelerin insanlar için yarardan çok zarar veren bir alana dönüşmesine engel olmak amacıyla yapılması gereken bir işlemdir. Haşere hastalık yayan bir zararlı türünden başka hiçbir şey değildir. Doğa yaşam döngüsü bu zararlı türlerin doğada olmasını emreder. Fakat insanların yaşam alanları ve gıda gereksinimi karşıladıkları ürünleri istila ederek sadece hastalık yaymaktadır. İlaçlama bu gibi nedenlerden dolayı çok büyük önem taşır. Bir takım insan hayatını etkileyecek hastalıkları şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Kolera
 2. Kanser
 3. Hepatit 
 4. Yüksek Ateş 
 5. Alerjik Reaksiyon 
 6. Cildi Hastalıkları 
 7. Vb

İnsan yaşamı boyunca korktuğu tüm hastalıklar böcek ilaçlama yapılmadığı takdirde insan hayatını etkilemeye devam edicektir.

FIRIN İLAÇLAMA UYGULAMALARINDA DİKKAT…!
 1. Haşere ilaçlama firmaları Sağlık Bakanlığı onayı almak zorundadır. 
 2. İlaçlama personelleri tecrübeli ve sertifika sahibi olmalı. 
 3. Servis inceleme formu mutlaka kesilmeli ve yönetime teslim edilmeli. 
 4. Her hangi bir sağlık problemi karşısında acil bir biçimde en yakın sağlık kurumuna gidilmeli

Anti Dezenfekte 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet verebilen bir işletme olarak tüm haşere ilaçlama ve fırın ilaçlama sorunlarınıza kalıcı çözüm getiren bir ticaret platformudur

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.