Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

HASTANE İLAÇLAMA

Hastane ilaçlama firmaları Sağlık kuruluşları açısından önemli bir sektör olduğu bilgisi net bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Doktor ve hasta ilişkisi ne derece önemli bir konu ise hastane ilaçlama işlemleride o denli önem taşıyan bir ögedir. Eskişehir Sağlıklı bir yaşam sürülmesi açısından hastane kurulum ve düzenine son derece önem verir. Ülke bazında sağlık kurumları ele alındığı zaman dünya standartlarını yakalamış ve hatta bir adım önde bulunduğu tüm dünya tarafından kabul görmüştür. Son teknoloji ile rahatsızlık yaşayan tüm halkımıza hizmet sağlayarak güvenilir bir duruş sergileyen doktor arkadaşlar ile birlikte tamamen sağlıklı bir ömür sürmek amacına bürünmüştür. Devlet hastanesi, özel hastane, sağlık ocakları ve ufak dispanserler tarafından ummalı bir çalışma gösterilir. Bu kadar geniş yelpazesi bulunan bu sektör ilaçlama ve dezanfekte işlemlerini firmalar üzerinden yürütmektedir. Peki hastanelerde en çok hangi türler ile mücadele verilir.

 1. Fare ilaçlama
 2. Hamam böceği ilaçlama
 3. Akrep ilaçlama
 4. Toz böceği ilaçlama
 5. Pire ilaçlama ( özellikle bahçe kısımları)
 6. Vb.

Daha sayamadığımız bir haşere ilaçlama problemi ile ilgili talepler gelmektedir. Uzman ve tecrübeli kadro ile tüm sorunlu türlerin mücadele sürecinde olumlu sonuç alınabilmektedir.

HASTANE İLAÇLAMA NASIL YAPILIR

Hastane ilaçlama şirketleri alanında uzmanları ile keşif eder. Problemi ve kaynağını belirlendikten sonra ayrı uygulama metotları kullanır.

 1. Sıvı püskürtme
 2. Yemleme
 3. İstasyon kurulumu
 4. Vb.

3 ana madde üzerinden uygulama taktikleri, ekipmanları ve ilaç ayarlaması yapılan keşif esnasında belirlenir. Her noktaya aynı uygulama yapılmamalıdır. Haşere nin kaynağı ile problem olmayan nokta arasında fark vardır. Kaynağı yok etmek için kullanılan ilaç, problem olmayan noktaya ise koruma kalkanı çekilir.

 1. Hasta odaları
 2. Ameliyat hane
 3. Bekleme Salonları
 4. Dinlenme odaları
 5. Ofisler
 6. Yazane
 7. Vezne
 8. Depo
 9. Şaft
 10. Genel alanlar
 11. Bahçe
 12. Vb.

Alanlar periyodik bakım alarak sürekli böcek ilaçlama işlemlerine taabi olmalıdır. Hastane ilaçlama Eskişehir genelinde yaygındır. Bir çok kurum ve kuruluş ile Bayer koruma programına kapsamında birlikte çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Henüz sorunu çözüme kavuşturamadığımız bir yapı yapılmadı.

HASTANE İLAÇLAMA FİRMASI SEÇİMLERİNDE DİKKAT

Eskişehir hastane ilaçlama işlemlerini tecrübeli ve Sağlık Bakanlığı onaylı firma tercih etme gereksinimi en çok iyileştirirken hasta etmemek gerektiği içindir. Firma tercih ederken belirli kriterlere değer vermekte fayda vardır. Mesela…

 1. Sağlık Bakanlığı onayı ve ruhsat belgesi
 2. Biyolog ve ziraat mühendisi ekip arkadaşları
 3. Uygulama belgeli tecrübeli personel
 4. Eksiksiz evrak teslimatı
 5. Hizmet anlayışı
 6. Vb.

Bu bilgiler aldığınız hizmetin kaliteli ve güvenilir olduğunu ispatlayan belgelerdir. Kalite asla tesadüf değildir.

ANTİ DEZENFEKTE HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ

7 gün 24 saat markalaşmış hizmet anlayışı ile tüm sektör bünyesinde bulunan çalışma arkadaşlarımıza yenilik ve bu konuda öncülük sağlayarak yeni bir çağ başlatmıştır.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.