İş yeri ilaçlama

İş yeri ilaçlama

ESKİŞEHİR İŞ YERİ İLAÇLAMA

Eskişehir iş yeri ilaçlama uygulamalarında firmamız garanti kampanya zaman aralığı 6 ay gibi ulaşılması zor bir seviyeye taşımış durumdadır. Çünkü biz tüm il ve çevresinde ilaçlama hizmeti sağlamak amacı ile kurulmuş bir yapıya sahibiz.

İŞ YERİ İLAÇLAMA 

İş yeri ilaçlama çalışma faaliyetleri’nin sürdürülebilir bir halde devam edebilmesi için gerekliliği olarak bilinir. İş yerlerimiz hem toplumun hemde ülkenin kalkınması için tüm hızıyla devam etme zorunluluğu içinde bulunur. Haşereler, fareler bu gizlemeyi mümkün kılan üretim alanlarını çok sık ziyaret eder ve ardından konaklama sağlar. Böcek ilaçlama firmaları bu noktada devreye girerek hijyen ve sağlıklı yaşam sunar. Belirgin düzeyde talep ve istekte bulunan iş yeri ilaçlama işlemleri sorun sorunsuz bir şekilde çözüme ulaşan firmaların mutlu yüzleri ile sonuçlanır.

İŞ YERİ İLAÇLAMA NASIL YAPILMALI

İş yeri ilaçlama alana ve alandaki haşere türü vede yoğunluğu ile karar verilir. Belirli metotların dışında ortaya fikir konulmalı çözüm mantığı çevresinde ilerlemeli. Aksi halde çözümden ziyade sorun olarak daha geniş bir biçimde karşılaşılır. Profesyonel bir firma ve ekip ile çalışılması son derece önemli bir bilgidir. Sıvı kokulu ilaçlama veya kokusuz uygulama ile takip edilerek fare kapanları vede istasyon kullanımları alandaki duruma göre karar verildiği taktirde sonuç alınır. 

 1. Mutfak
 2. Depo 
 3. Ortak Kullanım Alanı 
 4. Ofis
 5. Bekleme Salonları
 6. Üretim Alanları

Ayrı ayrı bir çalışma sistemi isteye bilir. Ayrı bir şekilde ele alınıp son fikir ve karar alınıp yapılır. Herşeyden önce sonuç alınması için konuya hakim olma mecburiyeti vardır. 

İŞ YERİ İLAÇLAMA’NIN ÖNEMİ

İş yerlerimiz kalabalık ortamlarda yaşam için gerekli maddi geliri elde etmemize olanak tanır. Korku, endişe veya panik olmaksızın üretime devam etmemiz gerekir. Hastalık veya korku duyduğumuz bir ortamda üretim ve düşünce bazında bizi faydalı durumun dışına iter. Bu nedenler fazlasıyla böcek ilaçlama şirketleri ile iletişime geçmemize sebep olur.

HAŞERE İLAÇLAMA NEDEN ÖNEM TAŞIR
 1. Haşere ilaçlama hastalık yaşamamak için önemli bir işlem olarak bilinir. 
 2. Böcek ilaçlama yaşam alanlarımızı istenmeyen zararlı türleri ile paylaşılmaması gereken yerlerimizdir. 
 3. İlaçlama Sağlık ve mutluluk getiren ender işlemlerden birisi olarak karşımıza çıkar. 
İLAÇLAMA FAALİYETLERİNDE DİKKAT EDİN…!
 1. Sağlık Bakanlığına onayına dikkat edin. 
 2. Personelin tecrübeli ve profesyonel olduğuna dikkat edin. 
 3. Ziraat Mühendisleri tarafından hizmet aldığınıza dikkat edin. 

ANTİ DEZENFEKTE HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ size tüm olanakları sağlayarak hizmet veren bir işletmedir. 

Mutlu ve huzurlu bir dünya işi bilen insanlar tarafından verilebilir. 

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.