Otel ilaçlama

Otel ilaçlama

OTEL İLAÇLAMA 

Otel İlaçlama Eskişehir genelinde konumlanmış otellerimiz için Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu ilaçlama işlemine taabi tutulan konaklama alanlarımızdır. Böcek problemi ile ilgili gelen ziyaretçi müşterilerine sorun yaşatmamak vede tekrar tercih edilebilir olmak için bir çok sebep ile birlikte haşere sorunu bulunmaktadır. Otel ilaçlama şirketleri tarafından periyodik bakım için rutin ziyaretler gerçekleştirerek ürkütücü ve bakteri yuvası olan haşere türlerinin arınması sağlanır. Gelen yerli misafir veya yabancı turistlerin ilgisini çeken çok yönlü otel gruplarına sahip bir ülke olarak yaptığınız büyük yatırımları ufak sorunlar yüzünden heba olmasını istemiyor isek böcek ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır.

OTEL İLAÇLAMA NASIL YAPILMALI

Otel İlaçlama uygulamaları çok titiz bir çalışma sistemi ve itinaa gözetimi altında yapılan ve ancak bu çalışma prensibi ile sonuç alına bilen bir iştir. Oda bölümleri genellikle gündüz saatlerinde ilaçlama yapılırken genel alan ise gece saatlerinde yapılır. Otellerimiz yoğunluk olarak fare, hamam böceği, tahta kurusu, bit gibi haşere türlerinin uğrak yeri olarak göze çarpan bir detaydır. Daha bir çok haşere problemi ile sorun yaşansa dahi en etkili şikayet sayılarının bu türler üzerinden yapıldığı tecrübe ile sabitlenmiştir.

 1. Oda Bölümü 
 2. Spa
 3. Ortak Kullanım Alanı 
 4. Konferans Salonu
 5. Yemekhane 
 6. Mutfak
 7. Elektrik Odaları
 8. Kazan Dairesi 
 9. Depo
 10. Şaft
 11. Vb. 

Kısımlara ayrılan otellerimiz sıvı kokusuz ilaçlama, jel yemleme tekniği vede kemirgen istasyonları tarafından birbirini destekleyen metotlar ile birlikte çalışma sağlanır. Dozaj ve miktar haşere türü ve yoğunluğu ile karar verilirken, kullanılacak biyosidal ürün ise daha önce kullanılan maddeler araştırılarak karar verilir. Otellerimiz insan hayatını ve sağlığını sürdürülebilir bir kaliteli hizmet doğrultusunda hayata geçirmek zorunda olan kuruluşlardır. 

OTEL İLAÇLAMA İŞLEMİNDE DİKKAT…!

 1. Sağlık Bakanlığına onay ve ruhsat sahibi firmalar tercih edildiğine dikkat edin. 
 2. Ziraat Mühendisleri bilgi ve birikimi ile ilaçlama hizmeti alındığına dikkat edin. 
 3. Biyosidal ürün uygulayıcısı personelin tecrübe ve Bakanlık tarafından verilen çalışma belgesi bulunduğa dikkat edin. 
 4. Servis inceleme ve ek1 evraklarınızın düzenli ve eksiksiz doldurulduğuna dikkat edin. 
 5. Kullanılan biyosidal ürünlerin onaylı ve ruhsatlı olduğuna dikkat edin. 
 6. Her hangi bir sağlık sorunu karşısında ilk müdahale olarak acilen en yakın sağlık kuruluşlarına başvurun. 
 7. İlaçlama personelleri tarafından verilen bilgi ve görevleri eksiksiz yerine getirme konusuna özen gösterin. 

ANTİ DEZENFEKTE HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ 

7 gün 24 saat kaliteli ve ulaşılabilir hizmet tercihi ile güven duyulan bir haşere ilaçlama hizmeti sunmak amacı ile kurulmuş bir şirkettir. 

 1. Sağlık Bakanlığı Onayı 
 2. Ziraat Mühendisleri tarafından hizmet 
 3. Biyosidal ürün kullana bilir belgeli tecrübeli personel 
 4. Eksiksiz evrak

Doneleri ile garantili ve kesin çözüm odaklı çalışma anlayışı içinde yoğrulmuş bir felsefe içinde bulunduğu ve dünya üzerine yayılma çabası ile devlet destekli bir firmayız. 

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.